Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Białe Szorty Jeansowe Stylizacje Jak Nosić

Białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić

Białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić, czyli inspiracje, life hacki i moja interpretacja z tym elementem garderoby. W tym wpisie znajdziesz wszystko, co niezbędne, aby bez wtopy ogarnąć temat białych szortów jeansowych. Gotowi? No to lecimy z tematem!

Białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić Białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić

Ja białe szorty dzielę w sumie tylko na dwie dopuszczalne kategorie, w których praktycznie każdy świetnie może wyglądać znając kilka prostych zasad: 

  1. jeansowe postrzępione i/lub podarte (o takich dzisiaj)
  2. eleganckie materiałowe najlepiej w kant i z podwinięciem (o nich będzie innym razem)

Białe jeansowe szorty zasady, wskazówki, porady

Kupując białe jeansowe postrzępione szorty stawiałabym zdecydowanie na co najmniej medium waist, a idealnie z wysoką talią. W takich po prostu najkorzystniej się wygląda. Takie też są najbardziej uniwersalne (najwięcej kombinacji, zestawień z innymi ciuchami da się z nimi stworzyć przy założeniu, że będzie się wyglądać bosko). 

Nie bój się mocnego postrzępienia w przypadku białych jeansowych szortów! Bardzo dobrze to wygląda, niteczki (szczególnie te dłuższe pionowe) potrafią optycznie wydłużyć nogi i (szczególnie te krótsze i z reguły bardziej gęste) zaokrąglić pupę. 

Wybierając takie szorty staraj się, aby ich fason przypominał wielką literę A (ja mam właśnie takie).

Nie zakrywaj góry tych szortów. Jeśli masz T-shirt lub dłuższą bluzkę, koszulę tył możesz zostawić lużny na wierzchu, ale z przodu wsuń w szorty. Jeśli to koszula możesz tylko jedną stronę wsunąć w szorty, a drugą wypuścić na zewnątrz. Najlepiej jednak w przypadku koszul całość będzie się prezetować, gdy albo włożysz wszystko do szortów, albo zawiążesz końcówki koszuli w supeł mniej więcej nad lub na górnej linii szortów. Nawet sweter świetnie będzie wyglądać o ile przód wsuniesz do szortów. 

Buty. Tu postawiłabym na Birkeny w przypadku klapek, a jeśli chodzi o inne to Conversy, dowolne inne białe tenisówki. Ostatecznie jakieś sneakersy (wtedy możesz wprowadzić kolor) i do tego ewentualnie widoczne skarpetki.

Białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić

białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić

białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić

Białe jeansowe szorty moja stylizacja

Ja swoje szorty połączyłam z kolorową koszulą, którą zawiązałam w supeł tuż nad nimi. Buty to klasyczne Birkenstock`i , a torebka jako uzupełnienie kolorowej koszuli – miniaturka w delikatnie żółtym odcieniu. Szminka u mnie to fiolet wpadający w róż. 

Szorty: zara Koszula: vintage mojej mamy Torebka: primark Buty: Birkenstock Szminka: MAC let them eat cake

białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić białe szorty jeansowe stylizacje jak nosić

Wybrane modele do kupienia:

pics Pinterest

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Paula

Kategoria:
Tagi:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments