Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

O mnie

paula duze

Cześć!

Genialnie, że mogę gościć Cię na Just My Delicious! Nazywam się Paulina Krajewska, ale odkąd pamiętam, z kilkoma wyjątkami praktycznie wszyscy mówią na mnie Paula.

Na co dzień jestem:

  • mamą czwórki dzieci (#edukacjadomowa)
  • (zdalną) projektantką i stylistką wnętrz
  • fotografką i stylistką jedzenia
  • kreatywną, perfekcjonistką i estetką

Tworzę tego bloga od 2010 roku – i tak – wciąż czuję tę ekscytację jak na początku. Jestem optymistką oraz hedonistką i to zdecydowanie najpełniej mnie określa. Często podskakuję z radości, śmieję się, aż do bólu brzucha (płacząc ze śmiechu), lubię chodzić po krawężnikach, uśmiechać się bez powodu, tańczyć ot tak, po prostu, skakać po łóżku i jeść watę cukrową (oraz mnóstwo innych rzeczy!). Lubię być szczęśliwa na przekór. W innych cenię przede wszystkim spontaniczność, poczucie własnej wartości, bezpośredniość i pasję. Jestem też wielką pasjonatką podróży (Szwajcaria, Egipt, Belgia, Włochy, Chorwacja, Niemcy, Irlandia, Japonia, Norwegia, Dania, Hiszpania, Czechy, Portugalia, Węgry, Austria, Słowacja, Holandia), z których zawsze wracam z mnóstwem zdjęć, niezapomnianych wspomnień, kulinarnych i wnętrzarskich fascynacji i niezaspokojoną ochotą na… więcej. W wolnych chwilach miłośniczka szeroko pojętej kultury, języków obcych, psychologii, socjologii, familiologii, designu oraz mody.

Początkowo tworzyłam bloga ze względów praktycznych i sentymentalnych. Chciałam uporządkować swoje przepisy oraz zarchiwizować zdjęcia stworzonych przeze mnie potraw. W 2011 roku blog zdobył tytuł Kulinarnego Bloga Roku. Jestem maksymalnym wzrokowcem, dlatego też na stronie jest całe mnóstwo autorskich fotografii. Aktualnie Just My Delicious to nie tylko pasja, ale również moja praca (najlepsza na świecie!), a stylizowanie jedzenia podczas sesji zdjęciowych, wykonywanie całych sesji zdjęciowych, czy redagowanie przepisów dla magazynów oraz marek to kilka z jej wariantów realizowanych również poza samym blogiem. Przez te wszystkie lata blog ewoluował razem ze mną.

Aktualnie na stronie znajdziesz tematykę związaną  z kulinariami, edukacją domową, wnętrzami oraz spędzaniem czasu kreatywnie, rodzinnie, czyli szeroko pojętym tematem tworzenia relacji.

Mam nadzieję, że znajdziesz tu przepisy, które z chęcią przygotujesz w swojej kuchni oraz mnóstwo inspiracji, które wprowadzisz do swojej codzienności. Komentuj, dziel się swoimi doświadczeniami, przekazuj dalej w myśl zasady sharing is caring. Razem mamy szansę stworzyć coś wyjątkowego. Rozgość się!

Kontakt

Absolutnie genialnie jest otrzymywać maile od Czytelników! Bez względu na to, czy chcesz napisać o czymś konkretnym, czy po prostu wysłać krótkie „hej!” i przy okazji dać znać, że gdzieś tam sobie jesteś po drugiej stronie. Zawsze, ale to zawsze każdy z nich czytam z uwagą i choć czasem nie mam możliwości odpisania na nie wszystkie (zwykle staram się odpowiadać każdemu, choć proszę o wyrozumiałość) to niezmiennie są one dla mnie jednym z czynników dodających skrzydeł i niezwykle skutecznych bodźców do dalszych działań. Dziękuję i z niecierpliwością czekam na wiadomość od Ciebie!

paula@justmydelicious.com

Przesyłam uśmiechy!

Media

Moja Książka:

♥ Delicje i Łakocie – Paulina Krajewska  

OKLADKAprzod

Prasa:

Olivia – Kuchnia z Gwiazdami 10/2013 ♥ 

olivia
weranda country

spizarnia smakow

cosmopolitan

TwojStyl
Glamour

Cyklicznie w prasie:

 
 
 
 

Telewizja:

Inne:

 
  
 
 
 

Współtworzę książki:

Portfolio