Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Biblioteczka JMD #4

Tym razem książka dla dzieci od około 8 lat, jednak osobiście ta książka jest tak uniwersalna, że nadaje się również dla młodszych maluchów. Jeśli lubicie czytać dzieciom książki i nie stanowi to dla Was problemu to dla samego przesłania i czasu spędzonego razem warto sięgnąć po tę pozycję.

U nas Laura odkąd zaczęła już samodzielnie czytać widzę, że wraca do tej książki regularnie, a ma 5 lat, więc dla starszych dzieci też jest nadzieja!

Mały miliarder

Autor: David Walliams

Ilość stron: 288

Rok wydania: 2019

Mały miliarder książka recenzja

Tytułowy mały miliarder jest chłopcem, który ma wszystko, oprócz jednej rzeczy. Ten rozpieszczony Józek Burak na swoje dwunaste urodziny poprosił o coś, czego jak się okazało nie da się kupić. Bardzo chciał mieć przyjaciela, ponieważ cały czas spędzał sam wśród tego obrzydliwego przepychu, ale bez kolegi. Co zrobi syn Burak, a co zrobi tata Burak? 

Szalenie wciągająca, wartka historia o tym co jest w życiu na prawdę, ale tak na prawdę ważne. Co ma wartość samą w sobie. Tak na marginesie to też dobry pretekst do tego, aby samemu trochę sobie o tym przypomnieć. 

 

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Paula

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x