Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Świąteczne Prezenty od Amica

_MG_8197

W tym roku święty Mikołaj uznał, że byłam na tyle grzeczna, by otrzymać od niego całą masę prezentów. Wśród nich znalazły się m.in. sprzęty małego AGD od Amica, z których cieszę się szczególnie, ponieważ od jakiegoś czasu okazjonalnie narzekałam na brak takowych. Ci z Was, którzy śledzą moje kanały społecznościowe (Facebook, Instagram) wiedzą już, że niedawno otrzymałam tajemniczy telegram od świętego Mikołaja. Po analizie informacji w nim zawartych okazało się, że święty Mikołaj dał mi możliwość wybrania sobie dowolnych trzech produktów z małego AGD od Amica.

_MG_8195

Dla mnie wybór był oczywisty, bo

a) ręczny blender przydaje się idealnie do rozdrabniania wszelkich pokarmów na papki dla niemowląt (przy L. psioczyłam, że sprzęt, który posiadam jest zbyt duży i niewielkich porcji najzwyczajniej nie jest w stanie zblendować, co momentami bywało bardzo irytujące). A teraz problem zniknął ot tak!

b) mikser ręczny! Zdarzało mi się pożyczać go od koleżanki, żeby coś ubić na parze, bo do tej pory posiadałam tylko mikser stacjonarny. Tym sposobem często omijała mnie przyjemność ubijania na parze rozmaitych kremów oraz musów (moje biodra były co prawda wdzięczne, ale ja wciąż czułam niedosyt). Za sprawą świętego Mikołaja pójdzie mi pewnie w to i owo, ale za to zaspokoję niejedną zachciankę wymagającą ubijania kremu na parze lub wieczorną ochotę na mus czekoladowy.

c) toster Przyznam się Wam do czegoś. Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam hotelowe śniadania. Gdybym mogła na śniadania chodziłabym do hoteli. Ciepłe croissanty, cappuccino, jogurty z musli oraz miodem, a do tego gorące i chrupiące tosty posmarowane masłem i dżemem… To jest moja słabość i chociaż śniadania w domu też kocham, to jednak te hotelowe mają w sobie coś takiego, za czym nie raz mam ochotę biec w piżamie. Teraz chociaż gorące i chrupiące tosty będę miała zawsze pod ręką, bo mój Mikołaj zadbał nawet o to.

_MG_8198

Dziękuję, teraz mam jeszcze większą motywację, aby być grzeczną przez kolejny rok! 

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Paula

Tagi:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments