Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Instagram Gify i Naklejki

Instagram gify i naklejki to dzisiejszy szybki wpis ze względu na fakt, że odkąd zaczęłam używać mega fajnych dodatków do stories to zalała mnie masa pytań skąd i jak możecie je znaleźć. Z tego wpisu dowiecie się wszystkiego na ten temat. 

Instagram gify i naklejki – skąd brać

Ja wszystkie swoje naklejki znajduję poprzez wskazówki na Pinterest. Wchodząc na Pinterest wpisuję w szukajkę hasło „instagram gifs”/ „instagram sticker” plus ewentualnie dodaję jakiś konkret w stylu „…morning”. 

Pojawia się wtedy mnóstwo wyników i na większości zdjęć są to screeny, na których widać co trzeba wpisać w szukajkę już na etapie tworzenia relacji na Instagramie. Teraz wystarczy wybrać sobie twórcę, który nam odpowiada i wpisać nazwę jego naklejek i gifów w szukajkę gifów na Instagramie. Mam nadzieję, że jasno to napisałam.

Natomiast wszelkie naklejki przypominające papierowe taśmy do przyklejania zdjęć znajduję po wpisaniu w szukajkę (już od razu na Instagramie na etapie wyszukiwania gifów!) hasła „washi tape” (możecie próbować coś innego, powinno chwycić).  

Na moim profilu na Pinterest znajdziesz o wiele więcej zapisanych inspiracji z gifami i naklejkami na Instagram!

Daj znać czy macie jakieś swoje ulubione!

pics Pinterest

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Paula

Kategoria:
Tagi:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x