Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Banalny Sposób na Elegancką i Schludną Łazienkę

sposób na elegancką i schludną łazienkę

Banalny sposób na elegancką i schludną łazienkę, który nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a na prawdę jest w stanie wizualnie i estetycznie bardzo podnieść jej poziom. Domyślacie się co to może być?

Banalny sposób na elegancką i schludną łazienkę

Wymień wszelkie tradycyjne pojemniki na szampony, mydła w płynie, balsamy do ciała, słowem wszystko z tego typu rzeczy, co jest u Ciebie na widoku. Zwykle każdy z tych produktów jest w zdecydowanie mało estetycznym opakowaniu, w dodatku każdy totalnie innym. Choćby łazienka była obłędnie piękna to taki szczegół potrafi bardzo skutecznie zburzyć ten efekt. Natomiast nawet, jeśli łazienka jest zaniedbana czasem, użytkowaniem to wymiana opakowań potrafi sprawić cuda. 

sposób na elegancką i schludną łazienkę

Mój niezwodny sposób na elegancką i schludną łazienkę!

Najładniejsze opakowania zdobędziesz w TK Maxx i ja tam właśnie ich szukam. Zastanów się nad kolorystyką, czy kolor, czy biel, czy brązy i beże, czy może czerń. Staraj się nie mieszać i trzymać jednego stylu, aby zachować spójną całość. Jeśli opakowanie jakiegoś produktu spełnia moje warunki estetyczne wówczas nieważne, może mieć na sobie nawet napis oznajmiający, że to jest mydło do rąk, a ja i tak je postawię na półce pod prysznicem, mydło zużyję, a w jego miejsce do pustego pięknego opakowania wleję docelowo swój szampon lub płyn pod prysznic. Nie sugeruj się więc przeznaczeniem za bardzo, postaw na estetykę w tej kwestii. Potem po prostu napełniaj swoje piękne pojemniki standardowymi ulubionymi produktami. 

Ważne! Dostosuj estetykę nowych opakowań, ich styl do wyglądu swojej łazienki. Nie tylko półka prysznicowa ma wyglądać spójnie, ale ona plus łazienka razem!

Dodatkowo bardzo polecam wybierać najwygodniejsze wg mnie opakowania z pompką i ja właśnie takie staram się selekcjonować. To po prostu praktyczne i wygodne. 

Jak Wam się podoba taki sposób? Co o tym myślicie?

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Paula

Kategoria: ,
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x