Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Nigdy nie śpij z kimś kim nie chciałbyś się stać!

Nigdy nie śpij z kimś, kim nie chciałbyś się stać!

Podczas zbliżeń z innymi przejmujesz część ich energii, która magazynuje się w Twoim biopolu. Może to wpływać na Twoją codzienność, blokady, zdrowie, zwyczaje.
Im głębsza jest Wasza relacja, tym intensywniejsza wymiana energii.
Słowem: przejmujesz cząstkę tej osoby, a ona część Ciebie.
Jeśli nie oczyścisz tego podczas oczyszczania energetycznego będzie to wpływać na Twoje dalsze życie, a nawet pokolenia.
Dlatego tak ważna jest higiena nie tylko fizyczna i emocjonalna, ale również energetyczna.

W terapii holistycznej, która może uwzględniać psychobiologię, totalną biologię, theta healing, hipnozę, a nawet metody takie jak soul body fusion, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z traumą, przepływ kundalini i techniki ochronne uwzględniające oczyszczanie energetyczne możesz w prosty sposób uwolnić się od wielu dolegliwości eliminując nie tylko objawy, ale też ich przyczyny!

Na tym właśnie polega uzdrawianie holistyczne, które związane jest z przebudzeniem i wzrostem świadomości, rozwojem, uzdrawianiem duchowym!

ZAPISZ TEN POST, BY NIE ZGUBIĆ!

___________

#uzdrawianieholistyczne#holistycznie#terapiaholistyczna#psychobiologia#totalnabiologia#thetahealing#hipnoterapia#uzdrawianieenergią#duchowość#świadomość#hipnoza#energia#rozwojosobisty#rozwojduchowy#rozwójosobisty#rozwójduchowy#związek#relacja

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Tagi:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments