Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Krzywa przegroda nosowa holistycznie

Krzywa przegroda nosowa holistycznie

Kto zdradził, zrobił „skok w bok” w rodzie?
Za dużo słów tłumisz w sobie, co jest typowe dla dominującej energii męskiej
Brak balansu między energią męską i żeńską w Tobie (np. gdy prawa strona jest szersza to jest w Tobie za dużo energii męskiej, jeśli dodatkowo ta strona nosa jest przyblokowana to dlatego, bo Wszechświat dąży do równowagi i mózg stara się wyrównać tę energię, aby nie było jej tam za wiele)
Brak w Tobie elastyczności w poglądach

W terapii holistycznej, która może uwzględniać psychobiologię, totalną biologię, theta healing, hipnozę, a nawet metody takie jak soul body fusion, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z traumą, przepływ kundalini i techniki ochronne uwzględniające oczyszczanie energetyczne możesz w prosty sposób uwolnić się od tej dolegliwości eliminując nie tylko objawy, ale też jej przyczyny!

Na tym właśnie polega uzdrawianie holistyczne, które związane jest z przebudzeniem i wzrostem świadomości, rozwojem, uzdrawianiem duchowym!

ZAPISZ POST, BY NIE ZGUBIĆ!

________________

#uzdrawianieholistyczne#holistycznie#terapiaholistyczna#psychobiologia#totalnabiologia#thetahealing#hipnoterapia#uzdrawianieenergią#duchowość#świadomość#hipnoza#energia#energiamęska#energiażeńska#rozwojduchowy#rozwójduchowy#rozwójosobisty#rozwojosobisty#nos#przegrodanosowa#krzywaprzegroda

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Tagi:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments