Codzienne inspiracje - Paulina Krajewska

Hipnoza – a co jeśli?

HIPNOZA – A CO JEŚLI…?
nie widzę obrazów w głowie?
To w niczym nie przeszkadza. Każdy odbiera świat w indywidualny sposób, a obrazy to nie jedyna metoda wglądu w Twoją podświadomość. Zamiast jasnowidzącym możesz być jasnosłyszącym, jasnowiedzącym lub jasnoczującym!
nie znam się na czakrach, nie medytuję itp?
Zamiast szukać ograniczeń najlepiej skoncentrować się na rozwiązaniach. Poradzisz sobie i będzie najlepiej!
boję się takich rzeczy?
Strach to jedna z najniższych wibracji, nie pozwól jej nad sobą zawładnąć! A hipnoza to całkowicie bezpieczna metoda. W transie hipnotycznym jesteś wielokrotnie w ciągu każdego dnia!

UDOSTĘPNIJ DLA INNYCH!

W terapii holistycznej, która może uwzględniać psychobiologię, totalną biologię, theta healing, hipnozę, a nawet metody takie jak soul body fusion, pracę z wewnętrznym dzieckiem, pracę z traumą, przepływ kundalini i techniki ochronne uwzględniające oczyszczanie energetyczne możesz w prosty sposób uwolnić się od wielu dolegliwości eliminując nie tylko objawy, ale też ich przyczyny!

Na tym właśnie polega uzdrawianie holistyczne, które związane jest z przebudzeniem i wzrostem świadomości, rozwojem, uzdrawianiem duchowym!

________________

#uzdrawianieholistyczne #holistycznie #terapiaholistyczna #psychobiologia #totalnabiologia #thetahealing #hipnoterapia #uzdrawianieenergią #duchowość #świadomość #hipnoza #energia #rozwójosobisty

Wydrukuj lub zapisz jako PDFWydrukuj
xoxo Paula

Tagi:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments